Posiadamy bogato zaopatrzony magazyn oryginalnych części zamiennych, w którym znajdziecie Państwo m.in. części do ciągników rolniczych Massey Ferguson, części zamiennych do kombajnów Claas i części do rozsiewaczy nawozu Amazone. Prowadzimy sprzedaż części zamiennych John Deere i części do maszyn Gregoire Besson. Na bieżąco oferujemy oryginalne części, środki smarne, oleje i filtry, w tym również lemiesze do pługów rolniczych, talerze  do talerzówki oraz wałki i pasy do maszyn rolniczych.
Posiadamy również szeroki wybór zamienników części renomowanych firm, takich jak Donaldson, Hi-fi, Parker, KRAMP w ofercie mamy również maszyny sadownicze, opryskiwacze polowe i maszyny komunalne.

Szybka realizacja zamówień

Nasi Klienci doceniają wysoki wskaźnik dostępności części zamiennych oraz najkrótsze z możliwych terminy realizacji zamówień, szczególnie w gorącym okresie żniwnym. Bogaty magazyn części zamiennych to spokojny sen naszych klientów.

Stałym Klientom proponujemy atrakcyjny system rabatowy.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszego serwisu oraz sprzedaży części zamiennych, prosimy o kontakt telefoniczny z numerem telefonu: +48 791 446 769 oraz kierowanie maili na adres e-mail: bartek.kochanczyk@gajowski-agrotechnika.pl.

Godziny pracy naszego działu części zamiennych:

Rzeplin: 07:00-17:00, soboty: 08:00-14:00

Comments are closed.