Jesteśmy młodą, ale prężnie rozwijającą się firmą, znaną głównie, jako dystrybutor ciągników i maszyn rolniczych. Z początkiem 2013 r.  Gajowski Agrotechnika, prywatna firma, ulokowana pierwotnie w miejscowości Chrzanów koło Kobierzyc, przyjęła swą nazwę od nazwiska współwłaściciela. Dziś firma Gajowski Agrotechnika ugruntowała swoją pozycję jednego z dealerów branży rolniczej w Polsce, opierając działalność głównie na:

– sprzedaży nowych maszyn i urządzeń rolniczych,

– sprzedaży używanych maszyn rolniczych,

– sprzedaży części zamiennych i świadczenia usług serwisowych,

– usługi agrotechniczne.

Uzupełnieniem działalności firmy są realizowane przez nas różnego rodzaju projekty okołorolnicze.

Osiągnięcia i plany na przyszłość

Posiadamy wiele kontaktów w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższej jakości usługi serwisowe i części zamienne. Przełomowym momentem w historii naszej firmy było podpisanie umów dealerskich z wiodącymi producentami maszyn i urządzeń rolniczych, firmami GREGOIRE-BESSON, AGROMEHANIKA i AGRO-MASZ.

Aby być bliżej Państwa i spełniać najwyższe standardy jakości obsługi sektora rolnego w Polsce, przenieśliśmy siedzibę naszej firmy do nowego obiektu, zlokalizowanego w miejscowości Rzeplin, bezpośrednio przy węźle autostrady A4.
W chwili obecnej stale zwiększamy swój udział w rynku, wykorzystując potencjał młodej, blisko 10-osobowej załogi.

Prognozując swój rozwój, firma Gajowski Agrotechnika planuje w niedalekiej przyszłości powstanie kolejnych filii oraz poszerzenie palety sprzedawanych towarów, już teraz posiadamy w ofercie części do ciągników rolniczych massey ferguson i rozsiewacze nawozu