info@gajowski-agrotechnika.pl

SPRZEDAŻ MASZYN - Piotr +48 608 354 013

SERWIS CZĘŚCI - Bartek +48 791 446 769

Spacer 3D

Z początkiem 2013 r. firma Gajowski Agrotechnika, prywatna firma ulokowana pierwotnie w miejscowości Chrzanów koło Kobierzyc, przyjęła swą nazwę od nazwiska współwłaściciela.

Dziś firma Gajowski Agrotechnika ugruntowała swoją pozycję jednego z dealerów branży rolniczej w Polsce, koncentrując się na najważniejszych działach, takich jak:

– sprzedaż nowych maszyn i urządzeń rolniczych

– sprzedaż używanych maszyn rolniczych

– sprzedaż części zamiennych i świadczenia usług serwisowych

– usługi agrotechniczne

Uzupełnieniem działalności firmy są realizowane przez nas różnego rodzaju projekty okołorolnicze.

Osiągnięcia i plany na przyszłość

Przełomowym momentem w historii firmy było podpisanie umów dealerskich z wiodącymi producentami maszyn i urządzeń rolniczych, firmami GREGOIRE-BESSON, AGROMEHANIKA, AGRO-MASZ.

Potwierdzeniem zaś najwyższej jakości obsługi sektora rolnego w Polsce było przeniesienie siedziby do nowego obiektu, zlokalizowanego w miejscowości Rzeplin, bezpośrednio przy węźle autostrady A4.

Działając w chwili obecnej z siedziby głównej stale zwiększamy swój udział w rynku, wykorzystując potencjał młodej, blisko 10-osobowej załogi.

Firma Gajowski Agrotechnika w niedalekiej przyszłości prognozując rozwój, planuje powstanie kolejnych filii oraz poszerzenie palety sprzedawanych towarów.